Sleva 6 % na e-shopu KNIHCENTRUM.cz

Jsme knihkupectví, ve kterém si vybere celá rodina. Zakládáme si na extra rychlém doručení zásilek z e-shopu, které je možné díky skladu s více než 70 tisíci tituly. Nabízíme knihy mnoha nakladatelství pro dospělé i děti, e-knihy, audioknihy na CD, učebnice, hračky, hry, kalendáře, diáře, mapy, papírenský sortiment, dárkové zboží. Naši zkušení knihkupci vám poradí na 11 pobočkách v ČR. V prodejnách je možné vyzvednutí objednávky z e-shopu ZDARMA. Věříme, že má smysl číst – víme, jak knihy rozšiřují obzory, pomáhají bourat předsudky a rozvíjí fantazii. A taky, že není nic hezčího, než když čte večer maminka nebo tatínek dítěti pohádku nebo když se celá rodina při cestě na dovolenou baví poslechem audioknihy. Jsme tady pro zákazníky již patnáct let a snažíme se, aby se jim u nás dobře (ne)jen nakupovalo, ale aby se k nám rádi vraceli.

Slevový kód: PRIMAKNC6
Zkopírováno!

Jak uplatnit kupón

V košíku na https://www.knihcentrum.cz zadejte do pole „Slevový kupón/dárkový poukaz“ váš kód a potvrďte tlačítkem „Uplatnit tento kód“. Po zadání kódu bude hodnota slevového kódu ihned odečtena z vaší objednávky.

Pravidla čerpání

  • Slevový kód je na jedno použití, nelze kombinovat s jinými poukazy a slevovými kódy. Sleva neplatí na dárkové poukazy, e-knihy a sortiment knižního bazaru.

Galerie

Kde nás najdete