Prima NÁKUPY jsou tu a přinášejí slevy až 50 %
Ikona kalendáře 06. 05. 2021

Prima NÁKUPY jsou tu a přinášejí slevy až 50 %

Těšte se na celou řadu slev a speciálních nabídek do desítek kamenných i online obchodů.

Letos jsme si pro vás připravili úplnou novinku - ve vybraných obchodních centrech po celé České republice budou LOUNGE Prima NÁKUPY, kde si můžete vyzvednout Kuponové knížky se slevami a dárečky nebo se nechat se hýčkat (pokud nám to současná situace dovolí).

Pokud jste fanoušky seriálu Slunečná, tak v rámci LOUNGE Prima NÁKUPY budou probíhat také autogramiády oblíbených hereček Evy Burešové a Denisy Nesvačilové. V některých městech se k nim přidají další známé tváře, které znáte z obrazovky FTV Prima.

LOUNGE Prima NÁKUPY začínají již 13. června 2021.

O akci

1. Pořadatel a podmínky

Pořadatelem akce Prima Nákupy probíhající ve dnech 14. 6. – 20. 6. 2021 dále jen„Akce“) je FTV Prima, spol. s r.o., se sídlem: Vinohradská 3217/167, Praha 10 - Strašnice, PSČ: 100 00, IČ: 48115908, DIČ: CZ48115908, zapsaná ve veřejném rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 16778.

Účelem Akce je poskytnutí slevových kupónů či kupónů na dárky (Slevové kupóny) veřejnosti pro jejich uplatnění při nákupech v obchodech či e-shopech uvedených prostřednictvím webových stránek www.primanakupy.cz.

Účastí na Akci souhlasíte s těmito podmínkami. Zásady ochrany soukromí uplatňované pořadatelem jsou dostupné zde

2. Partneři akce

Slevy v rámci Akce poskytují jednotlivý Partneři akce, s nimiž zákazníci uzavírají příslušné smluvní ujednání. Poskytovatelem slev není pořadatel Akce.

3. Používání

Soubor kupónů je možné zdarma dohledat na stránkách www.primanakupy.cz

4. Uplatnění Slevových Kupónů

Na Slevovém kupónu je vždy uvedena výše slevy či dárek, případně další podmínky, za kterých uživatel při předložení Slevového kupónu v konkrétním obchodě Partnera akce získá kupónem určenou slevu či dárek.

Slevový kupón je vždy potřeba uplatnit dle podmínek uvedených v detailním přehledu daného kupónu na www.primanakupy.cz. Za veškeré spotřebitelské informace zveřejněné na Slevovém kupónu odpovídá Partner akce.

Uplatněním Slevového kupónu vzniká vztah mezi Partnerem akce a nakupujícím. Pořadatel akce pouze zajišťuje zveřejnění a šíření kupónů a propagaci Akce.

5. Ochrana osobních údajů

Při užívání webových stránek www.primanakupy.cz Pořadatel akce zpracovává některé údaje o návštěvnících této platformy. Informace o tom, jak Pořadatel akce s těmito údaji nakládá, za jakým účelem, jak dlouhou dobu je uchovává jsou k dispozici zde.

Zajímavé slevy

reklama

Podobné články

Kde najdu všechny slevy?

HbbTV

HbbTV

Pomocí červeného tlačítka si zobrazte aplikaci Prima nákupy

Web

Web

Aktuální slevy vždy najdete na webu Primanakupy.cz

Tisk

Tisk

Slevové kupóny najdete 11.6.2021 v deníku BLESK

Obchody

Obchody

Zeptejte se obchodníka a získejte slevu na místě

reklama