Užijte si Prima NÁKUPY v Metropoli Zličín
Ikona kalendáře 26. 05. 2021

Užijte si Prima NÁKUPY v Metropoli Zličín

Hvězdný start
Prima NÁKUPY odstartujeme autogramiádou s oblíbenou a sympatickou herečkou Denisou Nesvačilovou, hvězdou seriálu Slunečná. Potkat se s ní můžete 13. 6. ve 12 hodin u centrálního náměstí v LOUNGE Prima NÁKUPY.

Nakupujte chytře
Co by to bylo za Prima NÁKUPY bez slevových kuponů? Připravili jsme pro vás celou řadu slev u oblíbených značek. V Humanicu si užijete 20% slevu, Baťa nabízí slevu 200 Kč při nákupu nad 1 199 Kč. Tu pravou letní vůni nebo kosmetiku pořídíte v Sephoře o 15 % levněji a krásný šperk v obchodě Pandora se slevou 20 %. Potěšit se můžete také v obchodech Tchibo, Dedoles, Tescoma a dalších. Více informací o všech slevových kuponech najdete zde.

Rady profi stylistky k nezaplacení
Proměňte svůj šatník a vykročte do letních měsíců v novém. Vybrat to pravé a správně se rozhodnout je někdy pěkný oříšek. Proto můžete využít služby profesionální stylistky Barbory Havlíkové. Poradí, jaké kousky společně kombinovat. Více info o rezervaci se dozvíte na našich webových stránkách.

Inspirujte se u profesionálů
Bez pořádné inspirace mnohdy tápeme. Na sociálních sítích Metropole Zličín jich naštěstí najdete celou řadu. Spolu se stylistkou Bárou Havlíkovou jsme dali dohromady nespočet kombinací, které si navíc v Metropoli Zličín skutečně pořídíte. Podívejte se na ně a dejte prostor své fantazii.

Dopřejte si odpočinek pod rozkvetlými květinami
Ani nakupování není jednoduchá disciplína, byť se vám s výběrem snažíme co nejvíce pomoci. Je třeba si dopřát i odpočinek a dobré jídlo. Nabrat síly můžete pod rozkvetlou instalací květin a dobrý oběd nebo třeba večeři si vychutnáte na velké letní terase. Nezapomínejte si s námi také trochu zarelaxovat.

Potěšte ty nejmenší
Rozdávat radost budeme i dětem. Na ty nejmenší (ale i ty větší nebo úplně největší, chápejte tatínky a maminky) čeká výstava modelů a soch LEGO. Těšit se můžete na modely z Harryho Pottera, Beatles nebo třeba Star Wars. Instalace jsou rozmístěny po celém nákupním centru a každé stanoviště doprovází zábavné úkoly a kvízy. Za správné odpovědi vás čekají super ceny, které si vyzvednete přímo v hračkářství Pompo.

Zajímavé slevy

reklama

Podobné články

Kde najdu všechny slevy?

HbbTV

HbbTV

Pomocí červeného tlačítka si zobrazte aplikaci Prima nákupy

Web

Web

Aktuální slevy vždy najdete na webu Primanakupy.cz

Tisk

Tisk

Slevové kupóny najdete 11.6.2021 v deníku BLESK

Obchody

Obchody

Zeptejte se obchodníka a získejte slevu na místě

reklama