Z celého srdce věřím, že každý má právo cítit se úžasně. Osmany Laffita
Ikona kalendáře 26. 05. 2021

Z celého srdce věřím, že každý má právo cítit se úžasně. Osmany Laffita

Asombroso ve španělštině znamená úžasný, dechberoucí… Všichni umíme říct, že každý člověk je krásný, ale málokdo tomu vážně věří. A tak hledáme věci, co nám pomohou k tomu, abychom se cítili výjimečně. Asombroso se zrodilo z čisté radosti z krásných věcí a dlouholetých zkušeností nadšených lidí. Kromě účinných produktů vám ale přinese ještě něco navíc. Dá vám čas. Čas, který věnujete sami sobě. Moje pleťová a tělová kosmetika i parfémy jsou navrženy tak, aby z „obyčejného” používání produktů vykouzlily neobyčejný zážitek. Přeji si, aby se tato cesta k vytoužené kráse stala příjemnou součástí vašeho života. Mnoho mých návrhů mne napadá nad ránem, na hranici mezi snem a bděním. Stejně tak myšlenka o spojení módy, krásy a kosmetiky ke mně poprvé přišla ve snu, jedné noci v létě roku 2016. Během vteřiny jsem byl vzhůru, s tužkou v ruce. A tak začal příběh značky Asombroso by Osmany Laffita. Krůček po krůčku dostával můj sen jasnější podobu. Spojil jsem síly s nejlepšími profesionály v oboru, vývojáři, dermatology a parfuméry. Kromě nadšení pro věc jsme si předávali zkušenosti a nápady, aby po stovkách hodin usilovné práce vznikly jedinečné produkty, které v sobě skrývají úžasnou kombinaci účinných složek a čisté radosti z krásných věcí. Unikátní způsob dávkování nebo luxusní a neobvyklé balení jsou jen třešničkou na dortu. Pravý poklad najdete uvnitř. Asombroso jsou zkušenosti, kvalita a chuť dělat věci jinak. V České republice jsem potkal skvělé lidí, kteří mi pomohli k životním příležitostem. V této zemi jsem také našel sám sebe. Přišel čas se odvděčit. Proto všechny fáze výroby Asombroso probíhají tady u nás, s láskou, v Česku. Aktuálně můžete vybírat z těchto kolekcí.

THE ONE  – moje kosmetická řada The One obsahuje pečlivě vybrané, aktivními složkami doslova napumpované produkty pro péči o pleť i tělo, které uspokojí potřeby i té nejnáročnější pleti. Asombroso ve španělštině znamená úžasný, dechberoucí, zkrátka „wow“. Z celého srdce věřím, že každý má právo cítit se úžasně, a proto budu rád, pokud se i vy díky produktům Asombroso The One budete takto cítit.

PERFUMES  – pod mojí taktovkou rozehrávají svoji symfonii také parfémy, se kterými (se) budete cítit opravdu úžasně. Stejně jako ostatní produkty, také parfémy jsou tvořeny s láskou. Výběr a kombinace ingrediencí je alchymie, která se nápadně podobá kombinacím barev a materiálů a je mi tedy více než vlastní. V současné chvíli se můžete těšit na dva dámské a dva pánské parfémy.


PURE BIO – to nejdůležitější co v životě máme je zdraví. Zdraví jde ruku v ruce s čistotou. Dokonale čisté a ryzí jsou všechny ingredience produktů mojí kosmetické řady Pure BIO. Jsou pěstované a zpracovávané s láskou a vášní lidí ze všech koutů světa, jejichž práce je jejich posláním, stejně tak jako ta moje. Každý produkt Asombroso Pure BIO je pokladem, který nám poskytla sama příroda. Stačí si jen vybrat.

SUN PROTECT – Asombroso Sun Protect je kolekce produktů kompletní péče o pleť při opalování a pro následnou regenerační péči. Jsou vhodné pro všechny typy pokožky, včetně citlivé dětské. Díky aktivním výtažkům z rostlin a unikátní technologii výroby, vytváří na pokožce souvislou ochrannou krycí vrstvu. Hydratují a fixují opálení a dodávají pleti pružnost.

Asombroso vytváří jemnou síť, po které putuje radost. Každý den si ji můžete dopřát i vy. Najděte si chvilku pro sebe a zažijte to se mnou.

S láskou
Váš Osmany Laffita


Zajímavé slevy

reklama

Podobné články

Kde najdu všechny slevy?

HbbTV

HbbTV

Pomocí červeného tlačítka si zobrazte aplikaci Prima nákupy

Web

Web

Aktuální slevy vždy najdete na webu Primanakupy.cz

Tisk

Tisk

Slevové kupóny najdete 11.6.2021 v deníku BLESK

Obchody

Obchody

Zeptejte se obchodníka a získejte slevu na místě

reklama